To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.HydeBlast.fora.pl Strona Główna -> Kosz -> Skoki Narciarskie

PostWysłany: Pon 1:34, 27 Lut 2006    Temat postu:

mietus7

Dołączył: 22 Sty 2006
Posty: 2278

Ostrzeżeń: 1/4
Skąd: ludzie wpadają na pomysł wpisywania długiego tekstu w miejsce gdzie powinno być miejsce pochodzenia?

PostWysłany: Pon 16:28, 27 Lut 2006    Temat postu:

i tak jest najlepszy z Polakow wiec niech skacze! :] na huj mam sie wqrwiac jak taki Hula skacze i zajmuje 50 miejsce? Twisted Evil

Łukasz napisał:

Zaczęło się. I Adam narazie w pierwszym konkursie miejsce 6, teraz wygrał w Predazzo i jest liderem.
Mads

Posty: 1064

PostWysłany: Sob 13:48, 19 Sie 2006    Temat postu:

Małysz ostatnio trzecie miejsce w letnim gram prix, za dwoma Austriakami.

TCS: Jacobsen triumfatorem, Małysz w "10", świetny Stoch

Triumfatorem 55. Turnieju Czterech Skoczni został 21-letni Norweg Anders Jacobsen. Ostatni konkurs w Bischofshofen wygrał 16-letni Austriak Gregor Schlierenzauer. Adam Małysz zajął w niedzielnych zawodach 8. pozycję. W TCS był 7.
W pierwszej serii najlepszy skok oddał Austriak Gregor Schlierenzauer - 139,5 m i o 4,6 pkt. Wyprzedzał Norwega Anders Jacobsen, który skoczył 137,5 m.

Ten drugi miał rywalami dużą przewagę w klasyfikacji generalnej Turnieju czterech Skoczni, ale w drugim skoku skoczył pokazał ogromną klasę i wylądował na 142 m (289,1 pkt). Nieco bliżej skoczył Schlierenzauer, ale dzięki przewadze z pierwszej serii i doskonałym notom o 2,8 pkt wyprzedził Jacobsena, triumfatora TCS.
Dzięki dobrej postawie w Bischofshofen drugie miejsce w TCS zajął Schlierenzauer. Trzeci w klasyfikacji był także trzeci w ostatnim konkursie cyklu, Szwajcar Simon Ammann.

Małysz w pierwszej serii uzyskał 129,5 m. Polak przegrał rywalizację ze Szwajcarem Andreasem Kuettelem, ale do drugiej serii awansował jako jeden ze "szczęśliwych przegranych" z pojedynków KO.

W drugim skoku Małysz nieco się poprawił i uzyskał 133,5 m i z łączną notą 252,4 pkt zajął 8. miejsce.

Świetnie w konkursie spisał się Kamil Stoch. W pierwszej serii uzyskał 126 m, przegrał wprawdzie z Thomasem Morgensternem, ale - podobnie jak Małysz - awansował jako jeden z pięciu przegranych w serii KO. W drugiej serii Stoch wykonał znakomity skok - uzyskał 134,5 m i ukończył zawody na wyśmienitej 9. pozycji. Z Małyszem przegrał o zaledwie 1,1 pkt. W klasyfikacji generalnej TCS Stoch był 15.

Ostatnie, 50. miejsce w konkursie zajął Stefan Hula, który w pierwszej serii wylądował na 113,5 m.

Zacne miejsce Stefana Shocked Cool
Łukasz

Posty: 2488

PostWysłany: Pon 12:39, 08 Sty 2007    Temat postu:

Ale Stoch mnie zaskoczył pozytywnie. Dwóch Polaków w pierwszej '15' turnieju :wow: Do Małysza nie mam pretensji o 7 miejsce, gratulacje za równą forme od wielu lat. Widać że był spięty, za duża presja, bo w kwalifikacjach był usmiechnięty a tu juz nie było widać tego luzu.
BobeK

Posty: 1015

PostWysłany: Pon 15:40, 08 Sty 2007    Temat postu:

Ja równiez nie mam pretensji, przeciwnie jestem dumny.
Mads

Posty: 1064

PostWysłany: Czw 2:00, 11 Sty 2007    Temat postu:

Nom dwóch Polaków w 10 to wielkie zaskoczenie, ale i duży sukces. A Gregor wraca do szkoły, więc Adam ma jednego konkurenta mniej do podium ^^ .